Nabídka práce > Práce v call centru - Louny

Práce v call centru - Louny

Náplň práce

Všichni znáte T-mobile, jeden ze super zaměstnavatelů v kraji! Hledáme nové pracovníky call centra, na různé pozice.

Máš týmového ducha?
Baví Tě komunikace s lidmi?
Máš tah na branku?
Chceš pracovat s nejnovějšími technologiemi v příjemném prostředí?
A nevadí ti práce na směny?

Pokud ANO - přidej se k nám a pojď si vyzkoušet práci pro T-mobile.

Máme otevřeno několik pozic i na zkrácené úvazky! Pošli svůj životopis, budeme Tě kontaktovat!

Požadavky

Co od tebe očekáváme?

Pozitivní přístup, ochotu pracovat i ve směnném provozu, zájem o technologie a proaktivní přístup k zákaníkům.

Obchodní a soutěživý duch je výhodou!

Zbytek Tě naučíme!

Ukaž co v tobě je a přihlaš se nám.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Plat: Od 18000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Tvá odměna se stává ze základní mzdy a bonusů na základě pasivního prodeje. Čím lepší budeš, tím víc peněz dostaneš! - stravenky 115 Kč za odpracovaný den - 5 týdnů dovolené - po půl roce 833,- příspěvek na benefity - telefon + sim + tarif - firemní
  • Místo pracoviště: Louny