Nabídka práce > MANAŽER KVALITY

MANAŽER KVALITY

Náplň práce

Nadnárodní společnost otevírá novou příležitost pro KVALITÁŘE, kteří by se rádi posunuli na vedoucí pozici.

Budete zodpovědní za:

* řízení kvality
* koučování menšího týmu kolegů
* sledování a vyhodnocování spokojenosti zákazníků
* vedení zákaznických auditů
* zavádění nových výrobků z hlediska kvality (spolupráce s oddělením vývoje)
* účast na poradách managementu, reporting

Požadavky

* SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru
* Výborná znalost AJ (úroveň B2)
* Min. 3letá zkušenost v oblasti kvality ve výrobní společnosti
* Zkušenost s vedením lidí vítána
* Znalost ISO 16949
* Znalost nástrojů kvality (SPC, Pareto, PDCA, FMEA, 8D, Control plans, 5S, Ishikawa, atd.)
* Výborné komunikační schopnosti
* Aktivní řidič sk.B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Zázemí stabilní a rostoucí společnosti * Moderní pracovní prostředí * Profesionální pracovní kolektiv * Stálý pracovní poměr * Odpovídající finanční ohodnocení * Individuální odměny * Jazykové vzdělávání * Pružná pracovní doba
  • Místo pracoviště: Jihlava