Nabídka práce > NÁKUPČÍ KULATINY|SLUŽEBNÍ VOZIDLO|OSTRAVSKO

NÁKUPČÍ KULATINY|SLUŽEBNÍ VOZIDLO|OSTRAVSKO

Náplň práce

Pro mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti zpracování dřeva hledáme kandidáta na pozici "NÁKUPČÍ KULATINY|SLUŽEBNÍ VOZIDLO|OSTRAVSKO".

Hledáme někoho, kdo hovoří anglicky nebo německy a orientuje se na trhu nákupu dřevní kulatiny a chtěl by působit na klíčové pozici v rámci mezinárodní společnosti.

Náplň práce:
* nákup kulatiny dle požadavků mateřské společnosti
* komunikace s dodavateli
* cenové vyjednávání
* spolupráce na tvorbě nákupní strategie na úrovni koncernu
* reporting

Požadavky

* min. SŠ vzdělání - obor ekonomický/dřevařství/lesnictví
* anglický nebo německý jazyk na komunikační úrovni (min. B2)
* zkušenosti v oblasti obchodování s dřevní kulatinou
* silná osobnost - zkušenosti s vyjednáváním s dodavateli
* vysoká orientace na cíl

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * služební automobil pro soukromé použití * 4 týdny dovolené + 1 týden navíc po 2 letech (týden dovolené až po dvou letech – dá se řešit po dohodě jako náhradní volno) * finanční prémie/bonusy * služební mobilní telefon * služební notebook * penzijní
  • Místo pracoviště: Ostrava