Nabídka práce > OPERÁTOR/ KA VÝROBY, MZDA 120 - 130 KČ ČISTÉHO/ HODINA, ZAJIŠTĚNÉ UBYTOVÁNÍ, DOTOVANÉ STRAVOVÁNÍ, SVOZOVÁ DOPRAVA (PLZEŇ)

OPERÁTOR/ KA VÝROBY, MZDA 120 - 130 KČ ČISTÉHO/ HODINA, ZAJIŠTĚNÉ UBYTOVÁNÍ, DOTOVANÉ STRAVOVÁNÍ, SVOZOVÁ DOPRAVA (PLZEŇ)

Náplň práce

Koho hledáme?
Někoho, kdo hledá dlouhodobé, čisté a pohodové zaměstnání. Jedná se o fyzicky nenáročnou pozici, práce je vhodná i pro ženy.

Náplň práce:

- Práce pro předního výrobce výplní dveří do aut luxusních značek (BMW, Volvo, Audi).
- Práce na lisovacích strojích.
- Lisují se plastové výplně dveří, části palubových desek.
- Pracovní doba od pondělí do pátku (víkendy jsou volné).
- Třísměnný provoz.
- Nejedná se o pásovou výrobu.

Požadavky

- Zkušenost ve výrobě výhodou.
- Pracovitost, zodpovědnost.
- Ochotu pracovat ve třísměnném provoze.
- Nástup IHNED.

Nabízíme

- Mzda 120 – 130 Kč čistého/ hodina.
- Dotovaná doprava je zajištěna z Plzně do místa výkonu práce.
- Zajištěné ubytování.
- Dotované stravné v závodě.
- Plně hrazená zdravotní prohlídka zaměstnavatelem.
- Zajistíme Vám pracovní oděv a obuv.

Další informace

V případě zájmu volejte bezplatnou linku (+420) 800 023 050 nebo mobil 730 872 618.

Informace o pozici

  • Recra
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Muže i ženy
  • Místo pracoviště: Plzeň