Nabídka práce > ELEKTRO MONTÁŽE - až 50 000 Kč

ELEKTRO MONTÁŽE - až 50 000 Kč

Náplň práce

Máš vyhlášku č. 50 a hledáš si práci bez nočních směn? Není pro tebe problém pracovat na IČO? Tak to na TEBE už ČEKÁME! U nás ti nabízíme možnost pracovat v menším týmu a to jen přes den.

Pro naše klienty zajišťujeme kompletní servis zahrnující montáže, realizace, projekce, opravy a revize na elektrickém zařízení NN a VN 10, 22, 35 kV. Budeme rádi, pokud přiložíš ruku k dílu!

Mzda: 40 - 50 000 Kč dle praxe a zkušeností.

Lokalita: Liberec a blízké okolí

Požadavky

* SOU v oboru elektro
* Vyhláška č. 50 - stačí i paragraf 5 nebo propadlá, rádi obnovíme či zaškolíme
* pracovitost, spolehlivost a chuť si vydělat dobré peníze
* spolupráce na IČO

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * stravenky 123 Kč/den * 4 týdny dovolené * možnost dalšího vzdělávání - školení, kurzy * možnost přesčasů * malý kolektiv, kde se všichni znají jménem
  • Místo pracoviště: Liberec