Nabídka práce > Junior nákupčí

Junior nákupčí

Náplň práce

- správa a údržba kmenových dat v interním systému pro oběh účetních dokladů
- tvorba a zasílání objednávek
- vyhledávání a hodnocení dodavatelů
- sledování termínů a komunikace s dodavateli

Požadavky

- SŠ/VŠ ekonomická/obchodní (vhodné pro absolventy)
- pečlivost, ambiciózní a zdravě asertivní, reprezentativní projev, obchodní duch – do budoucna možnost růstu na pozici Nákupčí / Senior Nákupčí
- komunikativní znalost anglického jazyka preferována (možnost doškolení v rámci firemních kurzů)
- MS Office (zejména reporting v Excelu – práce s daty Word…)

Nabízíme

- Zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí
- Atraktivní finanční podmínky
- Osobní a profesní růst, odborné vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na ŽP, měsíční bonusy a další zajímavé benefity

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: dle dohody
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Tachovsko