Nabídka práce > Disponent/-ka

Disponent/-ka

Náplň práce

- zajišťování dodání všech potřebných komponentů pro výrobu
- zpracovávání odvolávek svěřených zákazníků v požadovaném termínu
- zajišťování kontroly a potvrzení dodacích termínů a cen u dodaných komponentů
- kontrola dodržování stanovené minimální skladové zásoby
- zajišťování dopravy produkce k zákazníkovi
- příprava prodejní zakázky a podklady pro expedici
- zadávání a udržování dat v interním ERP systému

Požadavky

- min. 1 rok na pozici Disponent / Plánovač výroby
- Pokročilá znalost práce na PC
- Komunikativní znalost AJ slovem i písmem
- Dobré komunikační dovednosti (jednání se zákazníky)
- Flexibilita, odolnost proti stresu

Nabízíme

- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí
- atraktivní finanční podmínky
- osobní a profesní růst, odborné vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na ŽP, měsíční bonusy a další zajímavé benefity

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: dle dohody
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Tachov