Nabídka práce > Finanční controller junior

Finanční controller junior

Náplň práce

- Podpora controllingu / reportingu a spolupráce s účetními týmy
- Aktivní účast na měsíčním závěrečném procesu
- Příprava měsíčních kontrolních zpráv
- Sledování a rozpočtování nákladových středisek
- Interpretace měsíčních výsledků pro vedení společnosti, včetně odchylek a trendů ve srovnání s rozpočtem
- Podpora přípravy ročního rozpočtu společnosti
- Zpracování dat ze systému
- Aktivní účast na implementaci nových softwarových / IT aktualizací / nových reportů a následné kvalitě dat

Požadavky

- SŠ/VŠ ekonomického směru – možné i pro absolventy
- Obecná znalost principů controllingu / výkaznictví
- Výhodou je předchozí zkušenost v oblasti controllingu
- Znalost českých účetních standardů a IFRS
- Schopnost domluvit se anglickým jazykem (nadnárodní společnost)
- Analytické myšlení
- Spolehlivost a odpovědnost
- Pokročilá znalost Excel
- Výhodou jsou zkušenosti s hrubým zpracováním dat a systémy ERP / reporting

Nabízíme

- Prostředí výrobního závodu a příjemné pracovní prostředí v Plzni
- Firemní jídelna
- 25 dní dovolená
- Firemní jazykové kurzy
- Příspěvek na volnočasové aktivity – kultura, sport, vzdělávání

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: dle dohody
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň