Nabídka práce > Nákupčí režií a investic

Nákupčí režií a investic

Náplň práce

- příprava a realizace poptávkových řízení pro investiční akce a režijní komodity
- technické a ekonomické posouzení a vyhodnocení nákupních alternativ i nových technických řešení ve spolupráci s interním zákazníkem
- příprava podkladů pro investiční akce
- realizace internetových aukcí
- vyjednávání a uzavírání smluv s ohledem na ošetření smluvních rizik
- vyhledávání úspor
- optimalizace nákupního procesu

Požadavky

- vzdělání SŠ
- praxe v nákupu v oblasti strojírenské společnosti výhodou
- dobrá orientace ve výkresové a technické dokumentaci výhodou
- dobrá orientace v oblasti obchodního práva ve vazbě na uzavírání smluv a ošetřování rizik
- dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
- pokročilá znalost MS Office (u Excelu včetně kontingence, maker apod.)
- proaktivní osobnost s orientací na cíl
- zodpovědnost, vysoká důslednost a schopnost práce pod tlakem
- znalost AJ výhodou

Nabízíme

- stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti s mezinárodní působností
- systém kariérního řízení
- pružnou pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené + 2 dny Sick Days
- jazykové kurzy a rozvojové programy
- dotované firemní stravování, příspěvky na penzijní pojištění
- poukázky Flexipass

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: dle dohody
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň