Nabídka práce > Specialista pevnostních výpočtů

Specialista pevnostních výpočtů

Náplň práce

- Příprava výpočtového modelu
- Vyhodnocení úloh v oblasti statiky (lineární i nelineární)
- Kontrola výsledků a zpracování technické dokumentace
- Definice a kontrola zkušebních vzorků
- Příprava dokumentu pro postup testování
- Koordinace a podpora testů
- Komunikace se zákazníkem a zahraničními kolegy
- Podpora optimalizace a vývoje produktu

Požadavky

- VŠ vzdělání technického směru nebo odpovídající praxe
- Znalost MKP, znalost sw FEMAP+NX NASTRAN výhodou
- Znalost základů zkušebnictví a mechaniky
- Základní znalost kompozitních materiálů
- Znalost práce na PC (MS Office)
- Komunikativní znalost anglického jazyka slovem i písmem
- Systémové myšlení, zájem učit se, samostatnost, schopnost týmové práce, aktivní přístup k práci a řešení situací

Nabízíme

- Jazykové a profesní vzdělávání
- 5 týdnů dovolené
- dotované závodní stravování
- pololetní a roční Bonusy/prémie
- příspěvek na dojíždění
- zaměstnanecký program Kafetéria
- velké množství sportovních a kulturních akcí, aj.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: dle dohody
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň