Nabídka práce > Skladník/řidič VZV - SO2

Skladník/řidič VZV - SO2

Náplň práce

Hledáme uchazeče, kteří mají zájem o dlouhodobé zaměstnání u moderní logistické firmy s 25 letou tradicí na českém trhu.

Náplň práce:
• Vyskladňovat a naskladňovat zboží do/z regálů nebo nákladních aut
• Převážet hotové zásilky na určené místo
• Vyřizovat objednávky dle dokladů
• Pracovat se skenerem – zaučíme Vás

Požadavky

• Zkušenostmi s VZV – retrak, systémový zakladač – platný průkaz VZV.
• Základní vzdělání – výuční list výhodou.
• Zodpovědnost za svěřené úkoly, dochvilnost.
• Ochotu pracovat ve dvousměnném provoze
• Nástup IHNED.

Nabízíme

• Zajímavé ohodnocení.
• Zákonné příplatky (práce o víkendu, práce ve svátek)
• Benefity, prémie.
• Příspěvek na ubytování 35 Kč za odpracovanou hodinu
• Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA a mnoho dalšího
• Pracovní oděv.
• Plně hrazená zdravotní prohlídka na náklady zaměstnavatele.

Informace o pozici

  • Recra
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava, Manuální a dělnické profese, Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Absolventy, důchodce
  • Místo pracoviště: Pohořelice u Brna