Nabídka práce > Až 26.000 Kč/měsíc za úklid světového řetězce

Až 26.000 Kč/měsíc za úklid světového řetězce

Náplň práce

Koho hledáme?
Hledáme uchazeče, kteří mají zájem o dlouhodobé zaměstnání u světového řetězce německých supermarketů, hypermarketů a obchodních domů nabízející potravinářský velkoobchod.
Místo výkonu práce: Modletice, okres Praha-východ, Středočeský kraj

Náplň práce:
• Zajištění úklidových prací v rámci provozu prodejny.
• Dodržení relevantních interních předpisů.

Požadavky

• Ochotu pracovat v nepřetržitém provoze, 8h i 10h směny.
• Manuální zručnost a vstřícné jednání se zákazníky
• Dochvilnost, zodpovědnost, zájem o dlouhodobé zaměstnání.
• Pečlivý přístup k práci.
• Základná vzdělání.

Nabízíme

• Nástup rovnou do kmene.
• Nástupní mzda od 24 000 Kč/měsíc, s ohledem na výkon, docházku až 26 000Kč.
• Po 3 měsících zpětně vyplacen stabilizační příspěvek ve výši 6 000 Kč.
• Stravenky v hodnotě 80Kč/den.
• Plně hrazená zdravotní prohlídka zaměstnavatelem.
• Zajistíme Vám pracovní oděv a obuv.

Informace o pozici

  • Recra
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: od 24 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Modletice, okres Praha-východ, Středočeský kraj