Nabídka práce > PROJEKTOVÝ MANAŽER, Českobudějovicko, až 70 000 Kč

PROJEKTOVÝ MANAŽER, Českobudějovicko, až 70 000 Kč

Náplň práce

Máte zkušenost s projektovým řízením pozemních staveb min. 3 roky? Pak jste vhodný kandidát na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER, kterou aktuálně obsazujeme v Jihočeském kraji!

Co bude Vaší náplní práce:
* řízení stavebních projektů po stránce organizační, technické a ekonomické
* vedení realizačního týmu
* kontrola harmonogramu a kvality prací
* komunikaci s investory, subdodavateli
* sledování projektu od stavebního povolení po kolaudaci

Požadavky

* minimálně středoškolské vzdělání stavebního směru
* 3 roky praxi na pozici stavbyvedoucího/hl.stavbyvedoucího nebo projektového manažera
* zodpovědnost a samostatnost
* řidičský průkaz sk. B
* autorizace výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * služební automobil i pro soukromé účely * 5 týdnů dovolené * mobilní telefon, notebook * příspěvek na penzijní připojištění * příspěvek na stravování
  • Místo pracoviště: České Budějovice