Nabídka práce > Výrobní inženýr

Výrobní inženýr

Náplň práce

- Spolupráce při návrhu přípravků a výrobních zařízení
- Implementace výrobních zařízení do výrobního procesu
- Analýzy a optimalizace procesů, vývoj technických řešení
- Spolupráce s dalšími týmy, zejména údržby
- Tvorba a správa procesní dokumentace

Požadavky

- SŠ /VŠ vzdělání technického směru
- Znalosti a zkušenosti s průmyslovou automatizovanou výrobou a řídícími systémy vítány
- Orientace ve statistických analýzách a nástrojích štíhlé výroby
- Orientace ve výkresové dokumentaci
- Znalost softwarů AutoCAD, 3D konstrukčních programů výhodou
- Komunikativní znalost angličtiny (technická angličtina výhodou)
- Zdatnost v užívání nástrojů MS Office
- Vhodné i pro technicky zdatné absolventy

Nabízíme

- Smlouva na dobu neurčitou a zajímavé finanční ohodnocení
- Příležitost k osobnímu rozvoji, profesnímu růstu a dalšímu vzdělávání
- 25 dní dovolené
- Příspěvek na volnočasové aktivity – kultura, sport, vzdělávání

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Cheb