Nabídka práce > Zákaznický servis s AJ + další jazyky

Zákaznický servis s AJ + další jazyky

Náplň práce

  • Péče o všechny potřeby a požadavky zákazníka

  • Komunikaci se svěřeným portfoliem zákazníků, zjišťování potřeb a udržování přátelských vztahů

  • Pomoc zákazníkům a řešení klientských komplikací přes telefon

  • Analýza a optimalizace zákaznických účtů

Požadavky

  • AJ - plynulá + němčina nebo italština nebo francouzština jako druhý jazyk na velmi dobré úrovni

  • zkušenosti v zákaznickém servisu nebo v back office

  • zkušenosti ve výrobní společnosti jsou vítány

  • dobré komunikační schopnosti

  • rychlé jednání, stresová odlnost a loajalita vůči zaměstnavateli

  • velmi dobré počítačové dovednosti (MS Office)

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti

  • možnost profesního růstu

  • jazykové kurzy a školení

  • firemní akce

  • roční bonus (na základě výsledků)

  • stravenky

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • flexibilní pracovní doba

Informace o pozici

  • Manpower
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek