Nabídka práce > ŘIDIČ/-KA v oboru dopravy a logistiky

ŘIDIČ/-KA v oboru dopravy a logistiky

Náplň práce

Hledáme řidiče sk. C, E profesní průkaz – VÝHODOU, pro vnitrostátní dopravu v oboru dopravy a logistiky.

Místo výkonu: Ejpovice u Plzně

Náplň práce:
• Přeprava zboží na území České Republiky
• Po kompletním zaškolení je možnost začlenění do výkonu práce i v mezinárodní přepravě
• Koordinace nákladů a vyklad zboží ve skladu
• Denní komunikace s dispečinkem

Požadavky

• Praxi s manipulační technikou nebo rozvozem zásilek - VÝHODA
• Loajalita
• Spolehlivost, dobrý zdravotní stav a časová flexibilita
• Zodpovědnost za svěřené úkoly, dochvilnost
• Trestní bezúhonnost
• Nástup IHNED

Nabízíme

• Nástupní mzda 22 000 Kč/měsíc + odměny do výše 4 000 Kč
• Pracovní doba PO - PÁ s každodenním návratem na depo
• Pracovní smlouvu na HPP na dobu neurčitou
• Firemní kantýnu
• Nástup rovnou do kmene

Informace o pozici

  • Recra
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 22000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Ejpovice