Nabídka práce > Logistik/nákupčí

Logistik/nákupčí

Náplň práce

- zajišťování objednávání a dodávek materiálu
- udržování modulu objednávek v systému
- komunikace s externími a interními partnery
- řízení skladových zásob
- ostatní úkoly dle požadavků nadřízeného
- zajišťování dopravy objednávaných materiálů

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- zkušenosti z oblasti nákupu, obchodu, logistiky výhodou
- komunikativní znalost cizího jazyka (AJ nebo NJ, oba velkou výhodou)
- uživatelská znalost MS Office – především Excel
- ŘP sk. B – aktivní řidič
- zkušenosti s prací v SAP výhodou
- prezentační dovednosti, analytické myšlení, organizační schopnosti a time management,
schopnost vyjednávání
- pečlivá, komunikativní, spolehlivá a zodpovědná osobnost

Nabízíme

- práce v úspěšné nadnárodní společnosti
- možnost osobního růstu
- zajímavé finanční ohodnocení + další zaměstnanecké benefity
- 5 týdnů dovolené
- rozvoj cizích jazyků

SPLŇUJETE POŽADAVKY A ZAUJALA VÁS NABÍDKA?

V tom případě nám pošlete svůj strukturovaný životopis v českém jazyce. Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.
Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek