Nabídka práce > Junior účetní s chorvatštinou nebo srbštinou

Junior účetní s chorvatštinou nebo srbštinou

Náplň práce

  • zpracovávání a kontrola přijatých faktur v systému SAP

  • přiřazování faktur k vytvořeným objednávkám

  • přípravné práce pro platební běh včetně jeho spouštění

  • každodenní telefonická/e-mailová komunikace s interními/externími zákazníky

  • příprava podkladů pro auditory

  • reporting

Požadavky

  • min. SŠ, ekonomického směru výhodou

  • znalost chorvatštiny nebo srbštiny na pokročilé úrovni, znalost angličtiny výhodou

  • zájem o práci v administrativě a účetnictví (nepožadujeme zkušenosti s účetnictvím)

  • znalost systému SAP výhodou

  • prozákaznický přístup, komunikativnost

  • proaktivitu, spolehlivost a pečlivost

  • časovou flexibilita a týmového ducha

Nabízíme

  • zázemí mezinárodní společnosti

  • možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě

  • systém firemního vzdělávání a školení

  • atraktivní finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity, pružnou pracovní dobu, příspěvek na životní/penzijní připojištění a další)

  • místo výkonu práce: Ostrava

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek