Nabídka práce > Operátor výroby - Kvasiny - Škoda Auto

Operátor výroby - Kvasiny - Škoda Auto

Náplň práce

• Dělník na lakovně

• Svářečský dělník

• Dělník na montáži

• Logistika

  • práce ve 3 směnném provozu, začátek směn 6.00, 14.00, 22.00 hodin

Požadavky

· Min. základní vzdělání (SOU/SŠ, SOŠ výhodou)

· Spolehlivost, manuální zručnost, fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav

· Praxe v oblasti automotive výhodou

Nabízíme

  • Základní hrubá mzda od 1.1.2017 19028 Kč/měsíc

  • REÁLNÝ MĚSÍČNÍ VÝDĚLEK AŽ 28 000 KČ, OD 1.1.2017 AŽ 30 000 Kč

  • Možnost navýšení tarifní třídy po zkušební době (+1700 Kč / měsíc)

  • Práci na hlavní pracovní poměr – smlouva na 1 rok

  • Dovolená 25 dní

  • Možnost přestupu pod kmen Škoda Auto (po 12. měsících)

  • Náborový příspěvek 3000 Kč

  • Příplatek za vícesměnný režim 3300 Kč / měsíc od 1.1.2017

  • Příplatek za takt 550 Kč / měsíc

  • Příplatek za odpolední a noční směnu 1500 Kč / měsíc

  • Příplatek za přesčasy a víkendy

  • Stravenka 45 Kč / směna

  • Osobní ohodnocení po 6-ti měsících (v průměru 1900 Kč / měsíc)

  • Relokační příspěvek až do výše 1500 Kč / měsíc

  • Zajištěné ubytování a příspěvek na ubytování

  • Svozové autobusy ze směrů: Králíky, Hradec Králové, Svitavy, Nowa Ruda, Pardubice

  • Další: finanční odměna za zlepšovací návrh, za flexibilitu, aj.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 23000 - 28000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek