Nabídka práce > WOLNE MIEJSCA PRACY – ŠKODA AUTO - Kvasiny

WOLNE MIEJSCA PRACY – ŠKODA AUTO - Kvasiny

Náplň práce

  • praca trzyzmianowa

  • miejsce wykonywania pracy Škoda Auto Kvasiny

  • po przepracowaniu roku możliwość podjęcia pracy bezpośrednio w firmie Škoda Auto

  • bardziej szczegółowe informacje o poszczególnych stanowiskach można uzyskać pod wskazanymi poniżej adresami

  • podjęcie pracy natychmiast / za porozumieniem

Požadavky

  • gotowość do pracy trzyzmianowej

  • zręczność, staranność

  • mile widziane doświadczenie lub wykształcenie w danej specjalizacji, ale nie jest to warunek

Nabízíme

  • REALNE MIESIĘCZNE ZAROBKI - 28 000 CZK, OD 1.1.2017 NAWET 30 000 Kč

  • Rekrutacyjny dodatek 3000 CZK

  • Dodatek związany ze zmianą miejsca zamieszkania 1500 CZK / miesiąc

  • Dodatki za pracę na popołudniowych oraz nocnych zmianach 1500 CZK / miesiąc

  • Dodatek za pracę w systemie ciągłym 3300 CZK /miesiąc od 1.1.2017

  • Dodatek za pracę „w takcie" (linia produkcyjna) 550 CZK / miesiąc

  • Premia osobista po 6 miesiącach (średnio 1900 CZK / miesiąc)

  • Możliwość podwyżki stawki podstawowej po przepracowaniu okresu próbnego (+1700 CZK / miesiąc)

  • Comiesięczny dodatek na zakwaterowanie 1500 CZK

  • Bony żywnościowe 45 CZK / zmianę (45 % wartości pokrywa pracodawca)

  • Zakwaterowanie zagwarantowane, wraz z dodatkiem od pracodawcy

  • Zapewniamy połączenia autobusowe (Kłodzko)

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: 23 000 - 28 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek