Nabídka práce > Operátor autoklávu, mzda cca 27tis.Kč možnost zajistit ubytování

Operátor autoklávu, mzda cca 27tis.Kč možnost zajistit ubytování

Náplň práce

Nevadí Vám fyzicky náročnější práce? Jste manuálně zručný a nevadí Vám práce ve směnném provozu? Chcete pracovat na přesčasy a být za to náležitě odměněn? Máte pro Vás ideální nabídku... Operátor autoklávu.
Možnost zajistit UBYTOVÁNÍ S DOTACÍ/ZDARMA.
Hledáme pracovníky do společnosti zabývající se výrobou gumových hadic do automobilů.

Náplň práce:
* formování gumových hadic pomocí autoklávu
* kontrola, značení výrobků
* nasazování kroužků/víček/štítků apod.

Požadavky

* zodpovědný přístup k práci
* fyzickou zdatnost
* ochotu pracovat ve směnném provozu
* dobrý zdravotní stav

Nabízíme

* práce na HPP
* nástup možný CO NEJDŘÍVE či DOHODOU
* místo výkonu ROKYCANY
* nástupní mzda od 120Kč/hod. (fixní mzda 120 - 140 Kč/hod. (dle obtížnosti) + výkonnostní bonus 5Kč/hod. + příplatky za práci o víkendu až 30%, za noční směny 10%, za přesčas 30% a za práci o svátcích 160%)
* práce na 3směnný provoz (R/O/N)
* MOŽNOST ZAJISTIT UBYTOVÁNÍ S DOTACÍ/ZDARMA
* teplé jídlo na každé směně
* 5týdnů dovolené

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Otýlie Beníškové 12, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Rokycany