Nabídka práce > Operátor/ka lakovny-Náborový příspěvek 10 000 Kč, stravenky

Operátor/ka lakovny-Náborový příspěvek 10 000 Kč, stravenky

Náplň práce

Hledáme uchazeče, kteří mají zájem o dlouhodobé zaměstnání u největšího světového výrobcem kol pro vozidla všech typů.

Místo výkonu: Ostrava – Kunčice

Náplň práce:
• Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů
• Práškové lakování výrobků a s tím související náplň práce
• Dodržování stanovených pracovních postupů dle pokynu nadřízeného
• Zodpovědnost za kvalitně odvedenou práci

Požadavky

• Pečlivost, přesnost, samostatnost
• Výuční list
• Praxe min. 1 rok na obdobné pozici
• Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
• Nástup IHNED.

Nabízíme

• Nástup přímo do kmene
• Mzda po zapracování 25 000 Kč/ měsíc
• Náborový příspěvek 10 000 Kč
• Stravenky v hodnotě 80,- Kč/den
• Po ukončení zkušební doby navýšení mzdy
• Zákonné příplatky a prémie
• Pracovní oděv
• Plně hrazená zdravotní prohlídka na náklady zaměstnavatele

Informace o pozici

  • Recra
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Ostatní, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 25 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží