Nabídka práce > Aplikační technik pro ČR/SR (757)

Aplikační technik pro ČR/SR (757)

Náplň práce

Technická podpora klientům, prezentace výrobků, aplikace nových i stávajících produktů, účast na předváděcích akcích, spolupráce se zahraniční mateřskou společností, průzkum trhu s konkurenčními výrobky.

Požadavky

- SŠ/VŠ, směr technický nebo ekonomický
- praxi v jednání o technických produktech ve strojírenství (ideálně brusiva/nářadí)
- technickou úroveň, hledání technických řešení
- aktivní komunikativní znalost AJ
- profesionální a reprezentativní jednání
- schopnost reagovat na změny a potřeby klientů
- kreativitu, zdravé sebevědomí, ochotu cestovat
- uživatelskou znalost práce na PC MS Office, SAP výhoda
- řidičský průkaz sk. B
- prokazatelné reference
- přivítáme, pokud zašlete foto

Vaši nabídku zašlete, prosím, v češtině a angličtině!

Nabízíme

- hrubou nástupní mzdu 40.000 - 60.000,- Kč, možnost vývoje
- pracovní poměr
- nástup ihned, dle dohody
- roční odměny, měsíční provize
- automobil i pro soukromé účely, notebook, mobilní telefon
- možnost využít kancelář v sídle společnosti, částečně Home Office
- benefity (5 týdnů dovolené, školení, firemní akce)
- zázemí úspěšné evropské společnosti

Další informace

Informace o pozici

  • ANEX personální agentura
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: aktivní komunikativní znalost AJ
  • Plat: 40.000 - 60.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: automobil i pro soukromé účely, notebook, mobilní telefon, 5 týdnů dovolené, školení, firemní akce
  • Místo pracoviště: Brno