Nabídka práce > Skladník s VZV průkazem za 130 Kč čistého/hod, dotované stravné+docházkový bonus 1 000 Kč

Skladník s VZV průkazem za 130 Kč čistého/hod, dotované stravné+docházkový bonus 1 000 Kč

Náplň práce

Hledáme uchazeče, kteří mají zájem o dlouhodobé zaměstnání u světového výrobce brzdových destiček.

Místo výkonu: Ostrava - Hrabová

Náplň práce:
• Příjem, výdej zboží + kontrola a manipulace se zbožím ve skladu
• Obsluha manipulační techniky – práce s moderní manipulační technik
• Nepřetržitý dvousměnný 12 ti hodinový provoz

Požadavky

• Praktická zkušenost s řízením VZV + platný průkaz VZV
• Zkušenosti s organizaci práci ve skladu a povědomí o logistických procesech
• Technická a manuální zručnost
• Dochvilnost, zodpovědnost, zájem o dlouhodobé zaměstnání
• Pečlivý přístup k práci
• Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme

• Mzda 130 Kč čistého/ hodin
• Docházkový bonus k hodinové sazbě 1 000 Kč čistého/ měsíc
• Plně hrazená zdravotní prohlídka zaměstnavatelem
• Zajistíme Vám pracovní oděv a obuv
• Stravné hrazené zaměstnavatelem.

Informace o pozici

  • Recra
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Ostrava - Hrabová