Nabídka práce > Hledáme nové zaměstnance na výrobu sušenek a čokolád +SVOZ+ZÁLOHY

Hledáme nové zaměstnance na výrobu sušenek a čokolád +SVOZ+ZÁLOHY

Náplň práce

Máme pro Vás voňavou práci

Hledáme uchazeče, kteří mají zájem o dlouhodobé zaměstnání u světového výrobce čokolády, sušenek, žvýkaček a bonbonů.

Místo výkonu: Opava (doprava zajištěna firemními minibusy)

Náplň práce:

• Výroba oblíbených sladkostí zn. Milka, Oreo, Halls nebo Toblerone
• Úklid a obsluha výrobní linky
• Doplňování a balení hotových výrobků

Požadavky

• Ochotu pracovat v nepřetržitém provoze, 8h nebo 12h směny
• Technická a manuální zručnost
• Dochvilnost, zodpovědnost, zájem o dlouhodobé zaměstnání
• Pečlivý přístup k práci
• Dodržování přísných hygienických předpisů

Nabízíme

• Mzda 100-110 Kč/ čistého hodina
• Docházkový bonus k hodinové sazbě
• Zaškolení a možnost dalšího rozvoje
• 5 – 7 kg/měsíc firemních výrobků za symbolické ceny
• Plně hrazená zdravotní prohlídka zaměstnavatelem
• Zajistíme Vám pracovní oděv a obuv
• Dotované stravné
• Zajištění vlastní dotované dopravy

Informace o pozici

  • Recra
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství, Manuální a dělnické profese, Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 100 - 110 Kč/h
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Opava (doprava zajištěna firemními minibusy)