Nabídka práce > Senior advokátní koncipient (753)

Senior advokátní koncipient (753)

Náplň práce

Obchodní a korporátní právo, duševní vlastnictví, daňový, bankovní a pracovní právo při vstupu klientů (investorů) na český trh. Tvorba smluv, analýz, stanovisek, návrhů v civilním a trestním řízení, zabezpečení spisové agendy pro soudní jednání.

Požadavky

- VŠ vzdělání směr právní
- min. 2 roky praxe advokátního koncipienta/právníka
- znalost anglického jazyka min. B2 (i právní terminologie)
- dobrou znalost základních právních předpisů
- terminologie spisování smluv, účast na soudních řízeních
- flexibilitu, samostatnost, komunikativnost
- proaktivní přístup, chuť učit se a rozvíjet
- dobrou znalost práce na PC (MS Office, PowerPoint)
- přivítáme, pokud zašlete foto

Výhody:
- zkušenosti/vzdělání z oblasti ekonomie a účetnictví
- zkušenosti z oblasti IP / IT práva, M&A nebo trestního práva
- řidičský průkaz
- znalost NJ nebo polštiny
- plánovaná advokátní zkouška v horizontu 6 – 12 měsíců
- možnost pro advokáta s aktuální složenou advokátní zkouškou

Vaši nabídku zašlete také v AJ!

Nabízíme

- odpovídající mzda dle znalostí a zkušeností
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- nástup ihned nebo dle dohody
- růst po zkušební době, odměny
- kariérní růst, zajímavou práci, stáže v zahraničí
- notebook, mobilní telefon
- benefity (vzdělávání, semináře, využití služebního automobilu)
- zázemí evropské advokátní kanceláře

Další informace

Informace o pozici

  • ANEX personální agentura
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Právní služby,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: anglický jazyk
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: odměny, stáže v zahraničí, notebook, mobilní telefon, vzdělávání, semináře, využití služebního automobilu