Nabídka práce > BALENÍ USB + ČIPOVÝCH KARET - BRIGÁDA

BALENÍ USB + ČIPOVÝCH KARET - BRIGÁDA

Náplň práce

Vkládání do obalů USB + ČIPOVÉ KARTY
Poté se zabalí

Požadavky

Chuť pracovat
Spolehlivost, zodpovědnost
Práce na dvě směny buď ranní nebo odpolední – lze se domluvit
8 hodinové směny
Lze docházet např. i 3x nebo 4 x krát v týdnu

Nabízíme

Brigáda je vhodná i od 15 let – podmínkou je ukončení povinné školní docházky
Vhodné pro ženy, muže, i důchodce
Práce na DPČ či na HPP na dobu 2 měsíce – možnost dlouhodobé spolupráce i na léto
Zdarma svozový autobus z Kladna a Rakovníka
Místo výkonu práce nedaleko Kladna
Nástup od 25.3.2019
Zápis na brigádu probíhá již nyní

Další informace

V případě zájmu je nutná osobní schůzka u nás v agentuře v Kladně ve Slánské ulici 1637. V případě zájmu jsme k zastižení na tel:. 777 337 255, 777 855 133 Po tel. Vám vysvětlíme, kde nás najdete. Registrovat se také můžete na našich stránkách https://www.hp-royal.cz/clanky/registracni-formular/
Otevírací doba
Po, St, Pá 8:30 – 12:00 hod.
Út – Čt – 8:30 – 12:00 13:00 – 15:00 hod.

Informace o pozici

  • H.P.ROYAL s. r. o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: absolventy, i pro mladistvé od 15 let - podmínkou je ukončení povinné školní docházky
  • Místo pracoviště: Stochov