Nabídka práce > Supervisor výroby

Supervisor výroby

Náplň práce

- zodpovědnost za vedení svěřeného výrobního úseku, cca 50 pracovníků
- řídit a optimalizovat výrobní procesy a postupy
- podílet se na tvorbě výrobních plánů a zajistit jejich plnění
- dohlížet na stav strojů a nářadí
- definovat zlepšovací procesy a prozasovat je u podřízených
- organizovat směny a personální záležitosti
- reporting

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- zkušenosti se strojírenskou / zámečnickou výrobou velkou výhodou
- praxe na vedoucí pozici minimálně 2 roky
- dobrá znalost MS Office
- znalost AJ výhodou – schopnost základně se domluvit
- schopnost motivovat a rozvíjet svěřený tým

Nabízíme

- samostatnou pozici s širší možností seberealizace
- šanci karierního startu pro absolventy
- přátelský pracovní kolektiv
- jazykové a odborné vzdělávání
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování, příspěvek na dojíždění, penzijní připojištění, zajímavé benefity

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň