Nabídka práce > Projektový manager

Projektový manager

Náplň práce

- zajišťování odbytu výrobků (oblast strojírenství)
- zajišťování styku s odběrateli, obchodními partnery a každodenní komunikace s nimi převážně s německy mluvící
- koordinování odbytové a po technické stránce i výrobní činnosti s ostatními úseky firmy
- zpracovávání, zakládání a evidování podkladů do výrobního systému, sestavování cenových kalkulací a vzorování
- zavádění nových projektů do výroby
- spolupráce s ostatními odděleními

Požadavky

- SŠ/VŠ technického oboru
- komunikativní úroveň německého příp. anglického jazyka (slovem i písmem)
- praxe ze strojírenské společnosti v oblasti výrobního úseku, znalost projektového řízení
- čtení technické dokumentace,
- řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme

- smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- zajímavé finanční ohodnocení
- možnost pracovního růstu
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na životní pojištění již po prvním odpracovaném roku
- příplatky nad rámec zákoníku práce
- plně hrazené stravenky
- pestrý systém dalších benefitů (např. 13. mzda, věrnostní odměny, vzdělávací kurzy a školení)

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň-jih