Nabídka práce > Servisní technik Plzeň

Servisní technik Plzeň

Náplň práce

- samostatná a zodpovědná práce v oblasti oprav, údržby a montáží jeřábů a zařízení dopravní techniky. Vytipování
náhradních dílů
- instruktáž budoucí obsluhy dopravní techniky
- podpora prodeje na základě nabídky služeb

Požadavky

- minimálně vyučen v oboru elektrikář, elektromechanik, vyšší vzdělání vítáno (možnost posunu na pozice Trainer, Specialist, Revizní technik)
- zkušenosti z oboru výhodou
- řidičský průkaz sk E,B
- základní znalosti AJ, MS Office
- zdravotní způsobilost pro práci ve výškách (může být až 10m)
- příležitostně je třeba i práce v noci (hot line 1x za 6 týdnů)
- zkoušky z vyhlášky 50/78Sb min §6
- samostatnost, pečlivost

Nabízíme

- perspektivní práci u zahraniční firmy
- 5 týdnů dovolené
- vybavení pro práci – auto, notebook, telefon
- příspěvek na stravování a penzijní připojištění
- roční odměna a vánoční bonus
- podnikové jazykové kurzy
- odměny při pracovních a životních výročích

Další informace

V případě zájmu nás osobně navštivte v kanceláři nebo zašlete životopis také se můžete registrovat na našich stránkách www.hproyal.cz

Informace o pozici

  • H.P.ROYAL s. r. o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Strojírenství, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: perspektivní práci u zahraniční firmy - 5 týdnů dovolené - vybavení pro práci – auto, notebook, telefon - příspěvek na stravování a penzijní připojištění - roční odměna a vánoční bonus - podnikové jazykové kurzy - odměny při pracovních a životních vý
  • Místo pracoviště: Plzeň