Nabídka práce > Elektrokonstruktér procesních mostových jeřábů

Elektrokonstruktér procesních mostových jeřábů

Náplň práce

Samostatné zpracování HW – elektro části procesních zakázek v rozsahu stanoveném plánem
- technické vyjasnění zakázky
- konstrukce výrobní elektro dokumentace v programu ECSCAD
- aplikace standardních řešení a materiálů
- zpracování zakázky v SAP
- konstrukční přejímky ve výrobě
- podpora při uvádění zařízení do provozu v dílně a do provozu u zákazníka

Požadavky

- VŠ nebo alespoň SŠ vzdělání – silnoproudá elektrotechnika
- Vyhláška 50/1978Sb.§6
- pokročilá znalost NJ a/ nebo AJ
- práce s PC, MS-Office, ECSCAD, SAP výhodou
- pozice je vhodná pro absolventy VŠ, praxe v oboru výhodou
- schopnost samostatné práce
- dobré komunikační schopnosti a schopnost efektivně pracovat v týmu

Nabízíme

• 5 týdnů dovolené
• zázemí úspěšné stabilní zahraniční společnosti
• odpovídající finanční ohodnocení
• podnikové jazykové kurzy
• roční odměna a vánoční bonus
• příspěvek na stravování a penzijní připojištění
• odměny při pracovních a životních výročích
• pružná pracovní doba

Další informace

V případě zájmu nás osobně navštivte v kanceláři nebo zašlete životopis také se můžete registrovat na našich stránkách www.hproyal.cz

Informace o pozici

  • H.P.ROYAL s. r. o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Požadované jazyky: NJ nebo AJ - pokročilá znalost
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy, roční odměny a vánoční bonus, příspěvek na stravné a penzijní připojištění, pružná pracovní doba
  • Místo pracoviště: Slaný