Nabídka práce > Enterprise Architect

Enterprise Architect

Náplň práce

Budete zodpovědný za definování architektury a její strategie, podporovat strategická obchodní rozhodnutí na základě analýzy.

  • Připravit a udržovat architekturu strategii Enterprise.

  • Definovat rozsah Enterprise Architectury a přebírají odpovědnost za její obsah.

  • Být v kontaktu s klíčovou skupinou podnikatelů a podnikovou architekturou.

  • Definovat a pravidelně aktualizovat architekturové standardy (technologie, aplikace, datové integrace architektura) tak, aby byly v souladu s IT a obchodní strategii.

  • Definovat kritéria pro posuzování architekturu a opatření.

  • Definovat obchodní komponenty zda jsou relevantní pro obchodní orientaci.

  • Definovat standardní IT komponenty na podporu specifikovaných obchodních komponentů.

  • Dohlížet na skupinové architektury daného řešení, dohlížet na uplatňování zásad podnikové architektury a pokynů v rámci i jiných částí skupiny (země a IT center).

  • Evangelizovat podnikové architektury v rámci celé organizace.

Požadavky

  • Minimálně jeden rok praxe v Enterprise architektuře, obchodní architektuře nebo tři roky zkušeností v oblasti řešení architektury ve velkém podniku.

  • Zkušenosti s různými pozicemi ve vývoji softwaru a jeho životního cyklu.

  • Silné strategické myšlení.

  • Porozumění podnikové architektury.

  • Znalost analytických metod, UML a CASE nástrojů (Enterprise Architect je preferovaný).

  • Znalost metod vývoje softwaru a jeho životního cyklu.

  • Zkušenosti s finanční, podnikové či drobné bankovní oblasti.

  • Znalost TOGAF architektury.

  • Plynule anglicky (slovem i písmem).

  • Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti.

  • Schopnost klást správné otázky.

  • Trénované analytické a tvůrčí dovednosti ohledně řešení problémů.

  • Nebát se v případě potřeby strávit jeden nebo max. dva týdny na služební cestě.

Nabízíme

  • Motivující roční bonusy.

  • Extra týden dovolené.

  • Sickday 2x za rok.

  • Pružná pracovní doba.

  • Skvělé pracovní prostředí

  • Notebook.

  • Mobilní telefon.

  • Občerstvení na pracovišti

  • Stravné

  • Relaxační místnost a společenská místnost.

  • Nezapomenutelné firemní a týmové akce.

  • A samozřejmě budete součástí IT profesionálního týmu s přístupem k nejnovějším technologiím, v místě, kde si můžete zdokonalovat své zkušenosti a využít své znalosti v plném rozsahu.

  • Kariérní růst.

  • Technické školení a certifikáty.

  • Věrnostní bonus.

  • Příspěvek k důchodovému připojištění.

  • Služební cesty do exotických destinací (např.: Číny, Ruska, Vietnamu, Filipín, Indonésie, Indie, ...).

Budu se těšit na Vaši reakci, či pouze nezávazný telefonát.

Josef Marek
Tel: +420 725 597 109
E-mail: josef.marek@experis.cz
IT Recruitment Consultant

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: 90.000,- až 140.000,-
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek