Nabídka práce > OPERÁTOR VÝROBY, MZDA 120-130 KČ ČISTÉHO/ HODINA, DOCHÁZKOVÝ BONUS 1000 KČ ČISTÉHO/ MĚSÍC, DOTOVANÁ DOPRAVA

OPERÁTOR VÝROBY, MZDA 120-130 KČ ČISTÉHO/ HODINA, DOCHÁZKOVÝ BONUS 1000 KČ ČISTÉHO/ MĚSÍC, DOTOVANÁ DOPRAVA

Náplň práce

- Výroba a kontrola automobilových baterií.
- Práce v klimatizovaném, čistém prostředí.
- Třísměnný provoz, 12hodinové směny (krátký/dlouhý týden).

Požadavky

- Praxe ve výrobě výhodou.
- Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost.
- Manuální zručnost.

Nabízíme

- Mzda 120-130 Kč čistého/ hodina.
- Docházkový bonus 1000 Kč čistého/ měsíc.
- Dotovaná doprava do práce.
- Práce v čistém a klimatizovaném prostředí.
- Plně hrazená zdravotní prohlídka na náklady zaměstnavatele.
- Pracovní oděv a obuv.

Informace o pozici

  • Recra
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: Mzda 130 Kč čistého/ hodina.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Ostrava - Hrabová