Nabídka práce > ELEKTROMECHANIK/ Údržba strojů, MZDA 150 - 170 ČISTÉHO/ HODINA, PŘÍPLATKY, VÝKONNOSTNÍ BONUS, DOTOVANÉ STRAVNÉ

ELEKTROMECHANIK/ Údržba strojů, MZDA 150 - 170 ČISTÉHO/ HODINA, PŘÍPLATKY, VÝKONNOSTNÍ BONUS, DOTOVANÉ STRAVNÉ

Náplň práce

- Pravidelná údržba, kontrola a revize strojů.
- Kontrola a revize technických přístrojů, dopravních prostředků a přístrojů.
- Elektrotechnické systémy s mechanickými, hydraulickými a pneumatickými součástmi.
- Nepřetržitý provoz (krátký/ dlouhý týden), 12hodinové směny.

Požadavky

- Středoškolské vzdělání se zaměřením na „elektro“.
- Vyhláška č. 50/78 Sb, - § 5 nebo vyšší.
- Zodpovědnost za svěřené úkoly, dochvilnost.
- Ochotu pracovat v nepřetržitém provoze.

Nabízíme

- Mzda 150 - 170 Kč čistého/ hodina.
- Zákonné příplatky (práce o víkendu, práce ve svátek, za ztížené pracovní prostředí).
- Dotované stravné.
- Možnost přesčasů.
- Pracovní oděv.
- Plně hrazená zdravotní prohlídka na náklady zaměstnavatele.

Informace o pozici

  • Recra
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 150 - 170 Kč čistého/ hodina
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Šikovné absolventy učilišť.
  • Místo pracoviště: Hranice na Moravě