Nabídka práce > OBSLUHA CNC HORIZONTKY, MZDA 270 – 280 KČ ČISTÉHO/ HODINA, DOTOVANÁ SVOZOVÁ DOPRAVA

OBSLUHA CNC HORIZONTKY, MZDA 270 – 280 KČ ČISTÉHO/ HODINA, DOTOVANÁ SVOZOVÁ DOPRAVA

Náplň práce

- Obsluha CNC horizontální vyvrtávačky WHQ 105 s řídícím systémem Heidenhain.
- Práce na dvousměnný nebo třísměnný provoz.

Požadavky

- Jeřábnický průkaz, vazačské oprávnění.
- Znalost čtení výkresové dokumentace.
- Znalost řídícího systému Heidenhain i 530.
- Znalost programování vrtání, závitování, frézování jednoduchých tvarů.
- Vyučení ve strojírenském průmyslu.

Nabízíme

- Mzda 270 – 280 Kč čistého/ hodina.
- Dotovaná doprava.
- Možnost stravování v závodní jídelně.
- Dlouhodobá spolupráce.
- Jistota výplatního termínu.
- Plně hrazená lékařská prohlídka na náklady zaměstnavatele.

Informace o pozici

  • Recra
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Opava