Nabídka práce > FINANČNÍ ÚČETNÍ S AJ

FINANČNÍ ÚČETNÍ S AJ

Náplň práce

Základní zpracování účetních dokladů
Účtování běžných účetních operací (faktury, pokladna, banka, sklady)
Zpracování přiznání k DPH
Spolupráce na účetních závěrkách, příprava podkladů pro finanční audity, administrativní podpora hlavní účetní
Reporting – spolupráce při reportingu, podpora hlavní účetní
Zpracování hlášení pro Intrastat, zpracování statistických výkazů

Požadavky

SŠ vzdělání ekonomického směru
Účetní praxe alespoň 2 -3 roky, ideálně z výrobní společnosti
Znalost daňových zákonů
Podmínkou komunikativní znalost anglického jazyka
Schopnost pracovat v týmu , ochota učit se a rozvíjet znalosti v oboru
Logické myšlení, organizační schopnosti
Ovládání MS Excel – pokročilá znalost

Výhodou bude, pokud budete umět:
Znalost účetního SW Helios Orange výhodou

Nabízíme

Zajímavou a rozmanitou práci s možností profesního růstu
Příjemný pracovní kolektiv, férové jednání
Odborné vzdělávání
Roční bonus, 5 dní sick day, profesní vzdělávání, firemní akce
Nástup možný ihned

Další informace

Pokud Vás naše nabídka zaujala, posílejte strukturované životopisy v českém a anglickém jazyce na e-mail: murnakova@hproyal.cz

Informace o pozici

  • H.P.ROYAL s. r. o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Aj - pokročilá znalost
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 dní sick day, roční bonus, vzdělávání, stravenky
  • Místo pracoviště: Unhošť