Nabídka práce > POHODOVÁ PRÁCE VE VÝROBĚ, JIHLAVA - 28 000 Kč/měs.

POHODOVÁ PRÁCE VE VÝROBĚ, JIHLAVA - 28 000 Kč/měs.

Náplň práce

Hledáš práci, kde se nemusíš hnát za normami?
->Práci, kde se můžeš na všem domluvit a rádi Ti vyjdou vstříc?
->Práci, kde si tvé nápady poslechne rád i nejvyšší šéf a nebudeš jenom číslo?
->Práci, kde budeš v klimatizované čisté dílně a stihneš si u práce i vypít kávu a hodit řeč s kolegy?

Pak neváhej a napiš nám, protože takovouto pohodovou firmu jen tak nenajdeš...

Tvým úkolem bude:
- obsluhovat stroje na lisování tenkých hliníkových plechů
- seřídit stroj před najetím nové série
- vkládat vstupní materiál a občas kouknout, jestli je vše OK

Požadavky

- manuální zručnost
- spolehlivost
- ochota pracovat v třísměnném provozu (Po - Pa)
- nebát se mechanicky seřídit stroj - ale neboj, na vše tě důkladně zaškolí a poskytnou na první měsíc, či jak budeš potřebovat, zkušeného kolegu, který ti všechno ukáže

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 27000 CZK do 28000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - nábor přímo do kmene - férová mzda cca 28000Kč skládající se z: - 21 000 Kč základní mzda - cca 2 500 Kč příplatek za směnost - až 5000 Kč bonusová složka mzdy - stravenky v hodnotě !!!100,- Kč !!! - 2 dny Sick day - příspěvek na občerstvení 300
  • Místo pracoviště: Jihlava