Nabídka práce > Technik kvality

Technik kvality

Náplň práce

Pro nový výrobní závod v Teplicích obsazujeme pozici Technika kvality !
Vaší náplní práce bude především:
*Auditní činnost – interní audity, audity dodavatelů
*Řízení dodavatelských reklamací
*Analýza příčin a hledání řešení problémů
*Komunikace s dodavateli

Požadavky

*ÚSO s maturitou
*Znalost nástrojů kvality - Cp/Cpk, Pp/Ppk; G8D; Ishikawa; 5xProč; PDCA; Řešení problémů (QRQC)
*Minimálně 3 roky praxe na kvalitě
*Znalost MS Windows, MS Office, Internet a SAP
*Komunikativní AJ
*Samostatnost, zodpovědnost, schopnost se učit
*Znalost VDA 6.3 – minimálně B
*Znalost ISO/TS 16949 (IATF 16949)
*Schopnost týmové práce, proaktivní přístup, komunikace

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: *Hlavní pracovní poměr ihned na dobu neurčitou *Dotované stravování a nápoje *13. plat *Poukázky Flexi Pass *Příspěvek na dětské rekreace *Jazykové kurzy *Příspěvek na penzijní připojištění *25 dní dovolené za kalendářní rok *Odměny za životní a pra
  • Místo pracoviště: Teplice