Nabídka práce > VEDOUCÍ ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

VEDOUCÍ ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Náplň práce

Hledáme ostříleného vedoucího, pro něhož je spokojenost zákazníků na prvním místě!

Ve výrobní non-automotive společnosti bude Vaším úkolem:

- řízení chodu zákaznického servisu
- koordinace plánování výroby a výrobních kapacit s nátokem prodejních objednávek
- řešení reklamací z pohledu zákazníka
- aktivní spolupráce s ostatními útvary společnosti (výroba, expedice, nákup...)
- spolupráce se sesterskými závody v divizi (objednávky, nákup, reklamace, koordinace výrobních kapacit)
- zpracovávání analýz trhu a pravidelných i ad-hoc přehledů pro obchodního ředitele

Požadavky

* SŠ/VŠ ideálně ekonomická nebo obchodní
* praxe v samostatné vedoucí práci na podobné pozici (obchod, marketing, logistika, expedice)
* znalost AJ na úrovni B2
* znalost MS Office (Word, Excel, Powerpoint), pokročilá znalost Excelu podmínkou
* logické a analytické myšlení
* řidičský průkaz sk. B
* schopnost vést a motivovat tým spolupracovníků
* samostatnost, důslednost, komunikační a organizační schopnosti
* práce v týmu, vysoké nasazení, flexibilita

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Plat: Od 35000 CZK do 39000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Bonusy/prémie Příspěvek na dovolenou Mobilní telefon, Notebook Příspěvek na penzijní/životní připojištění Flexibilní začátek/konec pracovní doby Příspěvek na dopravu Stravenky/příspěvek na stravování Dovolená 5 týdnů Vzdělávací kurzy, školení
  • Místo pracoviště: Třebíč