Nabídka práce > JEŘÁBNÍK, MZDA 150 - 160 Kč ČISTÉHO/ HODINA, OBĚDY ZDARMA, DOTOVANÁ DOPRAVA, MOŽNOST UBYTOVÁNÍ

JEŘÁBNÍK, MZDA 150 - 160 Kč ČISTÉHO/ HODINA, OBĚDY ZDARMA, DOTOVANÁ DOPRAVA, MOŽNOST UBYTOVÁNÍ

Náplň práce

POJĎ PRACOVAT TAM, KDE TĚ CHTĚJÍ!

Místo výkonu práce: Kopřivnice (možnost svozové dopravy na určitých trasách).

Koho hledáme?
Někoho, kdo je fyzicky zdatný, hledá dlouhodobé zaměstnání, stabilního a spolehlivého zaměstnavatele. Zkušenosti s broušením kovových materiálů jsou výhodou, nikoliv podmínkou. Jeřábníka přijmeme s platným oprávněním A nebo As.

Náplň práce:
- Pracovní doba: od pondělí do pátku (víkendy jsou volné).
- Třísměnný provoz (na jednotlivých pozicích se může lišit).

Požadavky

Jeřábník
- Obsluha kabinového jeřábu.
- Manipulace s výrobním materiálem.
- Požadujeme platné oprávnění A nebo As.
- U certifikátu A jsme ochotni dodělat oprávnění na As.

Nabízíme

- Zaměstnání ve stabilní společností s postupným nárůstem mzdy.
- 150-160 Kč čistého/ hodina.
- Možnost příspěvku na vlastní dopravu.
- Námi hrazená zdravotní prohlídka.
- Dotované stravné.
- Zajistíme Vám pracovní oděv a obuv.
- Jistota výplatního termínu.
- Možnost přivýdělku v rámci přesčasů.

Informace o pozici

  • Recra
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Kopřivnice