Nabídka práce > PRACOVNÍK VÝZKUMU A VÝVOJE

PRACOVNÍK VÝZKUMU A VÝVOJE

Náplň práce

Dostudovali jste vysokou školu chemickou a Váš sen je se zdokonalovat ve svém oboru? Na pozici pracovníka výzkumu a vývoje hledáme šikovného z vás :-).

Co pracovníka výzkumu a vývoje čeká?:
* provádění provozních a modelových zkoušek
* zavádění nových postupů a procesů chemické výroby
* laboratorní ověřování postupů
* analýza souvislosti konkrétních dějů a procesů
* navrhování metod měření a změn v současných technologiích
* zpracovávání výzkumných zpráv a technických podkladů

Požadavky

Nutné předpoklady pracovníka výzkumu a vývoje:

* VŠ v oboru chemie
* praxe v oblasti chemie a na obdobné pozci výhodou, ne však podmínkou
* velmi dobré analytické schopnosti
* schopnost rychlé orientace v problematice
* dobrá znalost psané AJ, slovem výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Plat: Od 24000 CZK do 27000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * pružná pracovní doba s pevnou složkou * závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele * příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce * zaměstnanecké SIM karty po roce trvání pracovního poměru * odborný rozvoj zaměstnanc
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem