Nabídka práce > PRODUKTOVÝ SPECIALISTA | ÚSTÍ| AŽ 60 000/ MĚS.

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA | ÚSTÍ| AŽ 60 000/ MĚS.

Náplň práce

Do společnosti s letitou historií v samotném srdci města Ústí nad Labem hledáme velmi zkušeného produktového specialistu, do jehož pracovní náplně práce bude patřit:

* vytváření marketingového mixu
* analýza prodeje a trhu, B2B, vytváření statistik
* příprava podkladů pro prodejní oddělení
* monitoring importu/ exportu
* spolupráce s obchodními zástupci, produktovými manažery a vývojem
* podpora prodeje, představuje nové/modifikované výrobky
* podílení se na přípravě programu sales meetingů obchodní skupiny
* intenzivní péče o zákazníky
* příprava doporučení ohledně obchodní strategie
* spolupráce napříč společností ohledně odborného obsahu (weby, prezentace, katalogy apod.)
* spolupráce s pricing specialistou

Požadavky

Požadavky na našeho produktového specialistu:

* VŠ nejlépe chemického zaměření (nutná znalost anorganické chemie nebo výroby pryskyřice)
* praxe v oboru alespoň 5 let
* orientace na trhu s chemickými komoditami
* znalosti oblasti plánování, budgetingu, analýz trhu a konkurence
* znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni
* dobrá znalost MS Excel a Power Point (kontingenční tabulky, prezentace)
* organizační schopnosti
* analytické myšlení, pozitivní přístup k práci
* aktivní řidičské schopnosti (sk. B)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * pružná pracovní doba s pevnou složkou * závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele * příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce * zaměstnanecké SIM karty po roce trvání pracovního poměru * odborný rozvoj zaměstnanc
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem