Nabídka práce > Specialista trhu/ Pricing manager

Specialista trhu/ Pricing manager

Náplň práce

Do společnosti s letitou historií v samotném srdci města Ústí nad Labem hledáme jak zkušené odbroníky tak čerstvou sílu z absolventských řad.
Na pozici specialisty trhu/pricing managera máme připravenou zajímavou pracovní náplň:

* kompletní analyzování trhu včetně konkurenčího prostředí
* pečlivé sledování cenových statistik a pohybu cen materiálu
* na zkušenější kandidáty pak čeká tvorba cenové politiky, cenníků na měsíční bázi a analýza pravidelných reportů
* příprava a podílení se na realizaci ročních výhledových plánů a strategií
* podrobné analyzování společnosti v tržním prostředí včetně dalších vlivů a cenových oblastí

Požadavky

Co požadujeme?
* vysokoškolské vzdělání (nejlépe chemického, ekonomického či technického směru)
* znalost anglického jazyka na úrovni bezproblémové komunikace
* dobrá znalost MS Excel (kontingenční tabulky)
* analytické myšlení, pozitivní přístup k práci
* aktivní řidičské schopnosti (sk. B)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Plat: Od 23000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: -pracovní doba stanovená na 37,5 hodin týdně -5 týdnů dovolené -závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele -příspěvek na penzijní připojištění -odborný rozvoj zaměstnanců, intenzivní jazykové kurzy -příspěvek na rekreaci zaměstnanců a jejich dětí
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem