Nabídka práce > SPECIALISTA MaR | ÚSTÍ | AŽ 55 000/ MĚS.

SPECIALISTA MaR | ÚSTÍ | AŽ 55 000/ MĚS.

Náplň práce

Měření, regulace a elektro je Vaše doména? Máte platnou vyhlášku 50 s §6 a orientujete se bez problémů v projektech? Hledáme specialistu na MaR a elektro :-). NEPOTŘEBUJETE ZNALOST CIZÍHO JAZYKA!

Specialista MaR konkrétně:
* navrhuje koncepční řešení v oblasti elektro a MaR pro provozy a zařízení
* vyjadřuje se k projektové dokumentaci investičních projektů v oblasti elektro a MaR
* zastupuje společnost při jednání s dodavateli
* navrhuje, zpracovává a kontroluje technická a jiná opatření v rámci své odbornosti
* připravuje podklady a zadání pro výběrová řízení na dodávky služeb a materiálu elektro a MaR
* připravuje podklady pro servisní a dodavatelské smlouvy v oblasti elektro a MaR
* komunikuje s dodavateli v oblasti elektro a MaR
* zajišťuje realizaci vybraných investičních projektů elektro, MaR
* spolupracuje s kolegy napříč společností
* pracuje v týmu 8 zaměstnanců

Požadavky

Kritéria, která jsou pro nás důležitá:

* SŠ/ VŠ vzdělání se zaměřením na automatizační techniku, MaR nebo elektrotechniku
* praxe v MaR/ elektro alespoň 2 roky
* platná vyhláška 50, alespoň §6, §8 výhodou
* dobrý přehled v oblasti měřící a regulační techniky
* zkušenost s řízením a koordinací projektů
* schopnost samostatného rozhodování
* koncepční myšlení a týmová spolupráce
* ochota k občasným služebním cestám

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * průžná pracovní doba s pevnou složkou * závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele * příspěvek na penzijní připojištění po roce spolupráce * zaměstnanecké SIM karty po roce trvání pracovního poměru * odborný rozvoj zaměstnanc
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem