Nabídka práce > VEDOUCÍ SKLADU Ɩ služební automobil

VEDOUCÍ SKLADU Ɩ služební automobil

Náplň práce

Jsme rodinná společnost, která hledá šéfa pro svůj sklad. Máme cca 4tis. metrů čtverečních skladovací plochy a bohužel nám chybí systém. Proto hledáme kandidáta, který má zkušenosti jako vedoucí skladu a nebude se bát nastavit změny, které jsou pro nás tolik nezbytné. Pokud máš zkušenosti z výrobní, nebo logistické společnosti na obdobné pozici, jsi náš člověk.
Nabízíme zcela unikátní prostředí malé nevýrobní společnosti, která stále roste. Jsou pro nás velmi důležité vztahy na pracovišti, pohodový přístup a rodinná atmosféra. Nepočítej, že budeme chtít 100 hodin přesčasů každý měsíc, pracujeme od 7:00 do 15:30 a víkendy volné. Času na rodinu a přátele ti tedy zbude dostatek.

Co bude náplň práce?

Zodpovědnost za celkový provoz skladu
Řízení příjmu, expedice
Vedení 10ti podřízených
Zvyšování efektivity
Zavádění nových postupů a procesů

Požadavky

- praxe na obdobné pozici, ideálně ve výrobní společnosti
- jasná vize o dalším směřování skladu
- zkušenost s vedením podřízených
- znalost moderních logistických procesů a postupů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 0 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - služební automobil - 13. mzda - notebook a mobil - stravenky - vždy volné vánoce
  • Místo pracoviště: Havlíčkův Brod