Nabídka práce > JavaScript Developer

JavaScript Developer

Náplň práce

Chcete pracovat na zajímavých projektech? JavaScript, HTML a CSS pro Vás nejsou prázdné pojmy a velmi dobře je ovládáte? Komunikujete anglicky?

Dej nám o sobě vědět?
Potřebujeme posilu na pozici JavaScript Developer.

Co bude Tvou náplní práce:
* práce na velmi zajímavých projektech
* komunikace s týmem
* poskytování zákaznické podpory v oblasti vývoje SW

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání technického směru, nejlépe v oblasti informatiky
* výborná znalost JAVA Script
* znalost HTML a CSS
* znalost vebových nebo mobilních aplikací
* znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
* přátelská, otevřená a komunikativní osobnost
* spolehlivost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * práce na velice zajímavých projektech * příležitost cestovat do zahraničí * práce v mladém a příjemném kolektivu * možnost realizace vlastních nápadů * možnost práce na home office * stravenky v hodnotě 80 Kč * flexibilní pracovní doba * notebook *
  • Místo pracoviště: Ostrava