Nabídka práce > SVÁŘEČ, MZDA 240 – 250 KČ ČISTÉHO/ HODINA, BEZPLATNÉ LUXUSNÍ UBYTOVÁNÍ VE 4* APARTMÁNECH, DOTOVANÉ STRAVNÉ

SVÁŘEČ, MZDA 240 – 250 KČ ČISTÉHO/ HODINA, BEZPLATNÉ LUXUSNÍ UBYTOVÁNÍ VE 4* APARTMÁNECH, DOTOVANÉ STRAVNÉ

Náplň práce

Koho hledáme?
Hledáme pracovitého a spolehlivého zaměstnance, který má praxi ve sváření a platné svářečské průkazy (viz. níže v textu). Někoho kdo má zájem o dlouhodobou spolupráci a nebojí se výzev.

Místo výkonu práce: Plzeň

Náplň práce:

- Svařování v dopravním průmyslu.
- 8hodinové směny (ranní a odpolední).
- Je nutné mít platné vždy dané skupiny průkazů.

Požadavky

- Ochotu pracovat na dvousměnný provoz (od pondělí do pátku).
- Zodpovědnost, spolehlivost, praxi ve svařování.
- Platné svářečské průkazy s následujícími specifikacemi:

1) Pozice:
135 T BW FM5 S s1,5 D50,0 H-L045 ss nb
135 T FW FM5 S t1,5 D50,0 PH ml
Tyto dva dohromady.

2) Pozice:
135 T BW FM5 S s12,0 D100,0 H-L045 ss nb
135 T FW FM5 S t12,0 D100,0 PH ml

Nabízíme

- Mzda 240 – 250 Kč čistého/ hodina.
- Bezplatné luxusní ubytování ve 4* apartmánu (nadstandartně vybavené apartmány).
- Zdravotní prohlídku na náklady zaměstnavatele.
- Dlouhodobou spolupráci.
- Možnost stravování v závodní jídelně (možnost obědů od 35Kč).

Informace o pozici

  • Recra
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeňsko