Nabídka práce > Skenování kódů/listování produktů - 130Kč/h - cestování po ČR

Skenování kódů/listování produktů - 130Kč/h - cestování po ČR

Náplň práce

Pro našeho klienta, známý řetězec velkoobchodů s potravinami a spotřebním zbožím, hledáme vhodné kandidáty na skenování kódů/listování produktů.

Jedná se o brigádu do konce roku 2019. Nedílnou součástí této práce je cestování po celé ČR - partnerské obchody (proplacené cestovní výlohy, stravné).

Náplň práce:

- skenování čárových kódů výrobků

- listování produktů do databáze

- odesílání souborů do centrální databáze

- inventura naskenovaného zboží

- operativní řešení vzniklých situací

- komunikace s nadřízenými a technickou podporou

Požadujeme:

- minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

- výpis z rejstříku trestů nebo potvrzení o studiu

- znalost práce s PC (zejména Excel, Outlook..)

- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, pracovitost

- dobré organizační a komunikační dovednosti

- možnost nezávisle cestovat po partnerských obchodech a skenovat/listovat produkty

- možnost pracovat Po-Pá, dlouhodobě

- ochota cestovat( autobus, vlak, vlastní auto-velkou výhodou)

Nabízíme:

- mzda 130Kč/h hrubého

- proplácení cestovních výloh, stravné

- po zaučení služební telefon, notebook

- týdenní vyplácení

- dlouhodobou spolupráci

- různorodá práce

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 130
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha