Nabídka práce > Asistent / ka obchodního týmu

Asistent / ka obchodního týmu

Náplň práce

Pro našeho významného klienta se sídlem ve Vršovicích hledáme vhodného pracovníka  na pozici Asistent / ka obchodního týmu na zkrácený úvazek - 24 hodin týdně.

Náplň práce:

  • Asistentská podpora obchodního týmu,

  • Vyplňování tabulek (listingové matice, ceníky, příprava nabídek),

  • Nahrávání dat na sdílená úložiště dat,

  • Administrativa – smlouvy, dodatky,

  • Jednoduché analýzy a vyhledávání dat.

Požadujeme:

  • Znalost práce s MS Excel,

  • Základní znalost AJ,

  • Časová flexibilita - úvazek 24 hodin/týden.

Nabízíme:

  • Zkrácený úvazek,

  • Stravenku za každý odpracovaný den (> 4,5h denně),

  • Sick-day – max 2dny za pololetí,

  • Účast na akcích pořádaných firmou – školení, konference, team-buildingy,

  • Možnost nákupu firemních výrobků za zvýhodněnou cenu,

  • Dlouhodobá spolupráce s možností osobního rozvoje a přechodu na pozici Junior Key Accout Manager.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis.

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 200
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 10