Nabídka práce > Obsluha stroje/lisu - dvousměnný provoz - vhodné i pro ženy s technickým cítěním

Obsluha stroje/lisu - dvousměnný provoz - vhodné i pro ženy s technickým cítěním

Náplň práce

- základní znalost práce v informačním systému dle procedury, vyhledání aktuálních zakázek, započetí + ukončení
operace
- čtení technických výkresů
- organizace práce – správné vedení výrobní dokumentací (procesní kontrolní list, kontrolní list kvality,…),
samostatná příprava stroje i komponent pro výrobu

Požadavky

- Vzdělání základní nebo SOU
- Manuální zručnost
- Uživatelskou znalost práce na PC
- Praxe na strojích a ve výrobní společnosti - pouze výhodou
- Orientace v technických výkresech - podmínkou

Nabízíme

- Zázemí stabilní společnosti
- Místo výkonu práce v Kladně
- Práce na HPP
- Podnikové stravování, firemní benefity
- Nástup ihned - dohodou
- Nástup přímo do kmenového stavu společnosti
- Dvousměnný provoz
- Nástupní mzda 20.000 - 30.000 Kč ( dle domluvy, dle praxe a zkušeností )

Další informace

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na e-mail nebo nás navštivte v naší kanceláři. Tel: 777 337 255

Informace o pozici

  • H.P.ROYAL s. r. o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 20.000 - 30.000 Kč ( dle domluvy a dle praxe a zkušeností )
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 25 dnů dovolené, stravenky, docházkový bonus
  • Vhodné pro: i pro Absolventy a ženy s technickým cítěním
  • Místo pracoviště: KLADNO